AMG Driving Academy 2019

19 lutego 2019

Różnorodne programy szkoleń w wyjątkowych lokalizacjach, dzielenie się emocjami, wiedzą i pasją do motoryzacji na najwyższym poziomie - tak mocno i intensywnie, jak to tylko możliwe. Tym właśnie jest AMG Driving Academy.

Przed nami kolejny sezon gorących motoryzacyjnych emocji. Co roku oddajemy Państwu nową flotę samochodów Mercedes-AMG z najnowszymi premierami poszczególnych modeli. Inżynierowie z Affalterbach wkroczyli na nowe pole dając nam do dyspozycji Mercedesa-AMG GT 63 S 4-Door Coupe - czterodrzwiową limuzynę która idealnie sprawdza się także w warunkach toru wyścigowego. Swoje ponadprzeciętne możliwości w sezonie 2019 przedstawi także nowa A 35 AMG, odświeżone wersje C 63 AMG, rodzina AMG GT oraz wszechstronna E 63 S wyposażona w telemetrię Track Pace. Każdy z wymienionych powyżej samochodów oraz wiele innych będzie do dyspozycji na szkoleniach, aby umożliwić każdemu zainteresowanemu sprawdzenie pełnej palety modeli Mercedes-AMG.

Ponadto w wybranych programach będą mieli Państwo możliwość sprawdzenia potencjału samochodów Mercedes-AMG także podczas jazdy po drogach publicznych.

Zakres projektu AMG Driving Academy Polska

W sezonie 2019 AMG Driving Academy Polska będzie realizowała na polskich oraz zagranicznych torach wyścigowych następujące programy szkoleń:

  • AMG Performance-Training (Kielce, Poznań, Brno) 
  • AMG Performance-Training Racetrack Only (Kielce, Silesia Ring)
  • AMG Performance-Training + AMG Emotion Tour (Kielce, Poznań)
  • AMG Ladies Only-Training (Kielce) 
  • AMG Advanced-Training (Poznań)
  • AMG Experience Drift (Kielce) 

Przyjrzyjmy się szczegółom.


AMG Performance-Training

To idealny program, aby poczuć prędkość i emocje jakie generują samochody Mercedes-AMG, podczas modułów doskonalących technikę bezpiecznej oraz sportowej jazdy.

Ćwiczenia przez nas przygotowane obejmują szybkie slalomy, kontrolowany poślizg, trenujemy różnego rodzaju techniki awaryjnych hamowań. W programie AMG Performance nie brakuje również elementów stricte sportowych takich jak treningi szybko pokonywanych zakrętów jazdy w systemie Lead & Follow oraz sportowej rywalizacji. Zwieńczeniem całodniowego szkolenia Performance jest tradycyjnie AMG Race Taxi - jazda na „gorącym” prawym fotelu z jednym z naszych doświadczonych instruktorów.

AMG Performance-Training Racetrack Only

Aby ułatwić dostęp do naszych szkoleń Klientom koncentrującym się jedynie na motoryzacji, również w sezonie 2019 oferujemy szkolenie AMG Performance-Training Racetrack Only. Jest to pełnowymiarowe szkolenie AMG Performance z wyłączeniem pobytu w hotelu. Jednodniowe szkolenie będzie bardziej zintensyfikowaną wersją spotkania z najmocniejszymi samochodami Mercedes-AMG.

AMG Performance-Training + AMG Emotion Tour

To klasyczny program AMG Performance rozszerzony dodatkowo o możliwość sprawdzenia walorów samochodów na drogach publicznych. AMG Emotion-Tour, w tym sezonie również realizowany w Poznaniu, pierwszego dnia będzie pełnym emocji przejazdem po malowniczych trasach regionu. Również tym razem trasę poprowadzimy w taki sposób, aby przebiegała zarówno drogami szybkiego ruchu jak i drogami lokalnymi z dużą ilością zakrętów oraz aby każdy z uczestników miał możliwość odbycia jazdy każdym z samochodów.

Drugi dzień to wspomniane klasyczne szkolenie AMG Performance, pełne adrenaliny, emocji i rywalizacji. Program ten stworzony został dla najbardziej wymagających Klientów zainteresowanych nie tylko doskonaleniem techniki jazdy ale i poznania szerokiej gamy modelowej Mercedes-AMG podczas drogowej eksploatacji.

AMG Ladies Only-Training

Bez wątpienia AMG Driving Academy dostarcza znakomite szkolenia dla wszystkich uczestników, ale kobiety czasami potrzebują chwili tylko dla siebie. Specjalnie dla nich w sezonie 2019 dostępny będzie ekskluzywny program szkolenia zaprojektowany tylko dla Pań. Program ten pozwoli Paniom doskonalić umiejętności prowadzenia samochodu, nabrać pewności podczas wykonywania ćwiczeń na torze oraz zapewni moc pozytywnej adrenaliny. Uczestniczki w bezpiecznych warunkach będą mogły poczuć potencjał drzemiący w wyjątkowych, najnowszych modelach samochodów Mercedes-AMG. Dodatkowo, podczas pierwszego dnia eventu, Panie będą miały możliwość skorzystania z indywidualnych jak zabiegów SPA.

Co warte podkreślenia, AMG Driving Academy to jedyna akademia oferująca program tylko dla Pań.

AMG Advanced-Training

To drugi z czterech etapów szkoleń w AMG Driving Academy. Jest to program stworzony dla tych klientów, którzy są zainteresowani dalszym rozwijaniem swoich umiejętności, głównie nastawionych na motorsport. W programie znajdziemy bardzo dużą ilość typowo sportowych modułów, podczas których uczestnicy pokonują pełne okrążenia toru. Wzorem szkoleń zawodniczych w trakcie szkolenia AMG Advanced wykorzystujemy urządzenia do telemetrii, dzięki którym można dopracować detale techniki jak np. idealny tor jazdy w zakręcie, techniki opóźnionego hamowania, moment dodawania gazu, czy kontrolowanie poślizgu przy wyłączonym systemie ESP. Tradycyjnie zwieńczeniem dwudniowego treningu jest AMG Race Taxi. Poza fantastycznymi emocjami w czasie takiego przejazdu, dla uczestnika jest to kolejna okazja do zgłębienia wiedzy na temat techniki jazdy wyścigowej oraz poznania pełni możliwości Mercedesa-AMG GT R w jego naturalnych warunkach. Na sezon 2019 zaplanowano:

AMG Experience Drift

Nadrzędnym celem programu jest możliwość poznania nowego modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ w bardzo ekscytujących warunkach czyli podczas nauki driftu. Ciesząca się dużym powodzeniem widowiskowa technika jazdy wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kierowców, a połączona z tak wyjątkowym samochodem i trybem Drift Mode zapewni niezapomniane wrażenia i uśmiech na twarzy uczestników. Program o charakterze indywidualnego treningu dla maksymalnie 2 osób dziennie ma na celu podnieść umiejętności kontrolowanego panowania nad samochodem z wyłączonym systemem ESP zarówno w trybie 4MATIC+ jak i w trybie Drift Mode.

Zainteresowany?

Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami i zapytaj o terminy i ceny szkoleń.

Ilość miejsc ograniczona!

29 lipca 2020

Nowy Mercedes-AMG GT Black Series

Najmocniejsze AMG V8 w historii.

Dowiedz się więcej
29 lipca 2020

AMG Performance Tour 2020

Bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia i poznaj flotę samochodów Mercedes-AMG

Dowiedz się więcej
21 kwietnia 2020

Mercedes-AMG GT4

z misją kontynuacji wyścigowych sukcesów w segmencie GT4

Dowiedz się więcej
06 kwietnia 2020

Ewolucja – w teorii i w praktyce

30 lat temu zadebiutował Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evolution II

Dowiedz się więcej
29 lipca 2020

Nowy Mercedes-AMG GT Black Series

Najmocniejsze AMG V8 w historii.

Dowiedz się więcej
29 lipca 2020

AMG Performance Tour 2020

Bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia i poznaj flotę samochodów Mercedes-AMG

Dowiedz się więcej
21 kwietnia 2020

Mercedes-AMG GT4

z misją kontynuacji wyścigowych sukcesów w segmencie GT4

Dowiedz się więcej
06 kwietnia 2020

Ewolucja – w teorii i w praktyce

30 lat temu zadebiutował Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evolution II

Dowiedz się więcej

Witman Sp.z o.o.

Kontakt:

58 552 14 41

Adres:

Al. Grunwaldzka 493

80-309 Gdańsk

Wskazówki dojazdu

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek

08:00 - 20:00

Sobota

08:00 - 14:00

×