Skip to content
Menu
Menu

AMG Brand Center Gdańsk

AMG ma swój dom

AMG-Gdansk_Hero-03

AMG ma swój dom

#1 w Europie i #5 na Świecie

Zrealizowaliśmy śmiałą wizję stworzenia centrum dla tych, którzy kochają Mercedes-AMG. Miejsca w którym Ci, którym benzyna płynie we krwi, mogą celebrować ponad 50 lat historii marki, zapierające dech w piersiach osiągi i niezrównane wrażenia z jazdy.

Efekt – AMG Brand Center Gdańsk.

Pierwsze w Europie i jedyne w Polsce dedykowane centrum AMG z wszechstronnie wyspecjalizowanym personelem, który jest z Tobą na każdym etapie Twojej podróży z marką Mercedes-AMG.

Filozofia

Witaj w świecie AMG

Marzenia o wysokich osiągach – to wokół nich obraca się cała działalność Mercedes-AMG. Naszym celem jest ich spełnienie, naszym ideałem – ich przewyższenie.

Dlatego chcemy iść zawsze o krok dalej.

Wybierając AMG Brand Center Gdańsk jako miejsce zakupu Twojego Mercedes-AMG dołączasz do najszybszej rodziny na świecie. Wiesz, że dzieje się coś wyjątkowego gdy stajesz oko w oko z ponad 50 letnią historią marki z Affalterbach. Tokio, Sydney, Pekin, Szanghaj, Gdańsk. Co te miasta mają ze sobą wspólnego? W każdym z nich znajdziecie salon AMG Brand Center. Miejsce poświęcone wyłącznie marce AMG. Bez kompromisów, sztuczek i zabiegów marketingowych, czysta adrenalina i przyjemność z jazdy teraz jest na wyciągnięcie ręki. 

Odważ się wejść do naszego świata.

Historia
MB_Witman_Historia_AMG

Hans-Werner Aufrecht i Erhard Melcher położyli podwaliny pod AMG w 1967 roku, nastawieni na sukcesy wyścigowe. Połączyli siły, aby zoptymalizować osiągi silnika i zaangażowali się w sporty motorowe. Wkrótce zmierzyli się z silnymi i ugruntowanymi zespołami wyścigowymi.A w 1971 roku wygrali legendarny wyścig „24 Hours of Spa” z AMG 300 SEL 6.8 w swojej klasie. Dzięki temu litery A, M i G stały się znane na całym świecie.

A jak Aufrecht, którego wizja nieustannie napędzała firmę.
M jak Melcher, techniczny geniusz odpowiedzialny za innowacje.
G jak Großaspach, miejsce urodzenia Hansa Wernera Aufrechta.

Autoryzowany serwis AMG

Serwis

Wyjątkowa moc wymaga specjalnego podejścia. Serwis AMG Brand Center Gdańsk to doświadczeni, certyfikowani mechanicy i dedykowana AMG strefa serwisowa stworzona od podstaw by spełnić najwyższe standardy marki. 

Dołącz do najszybszej rodziny na świecie!

AMG Driving Academy

Odkrywaj i przesuwaj granice osobistych możliwości, doświadcz ekscytujących doznań i w pełni ciesz się każdą chwilą – to jest świat AMG Driving Academy, niezwykłego zespołu ludzi kierujących się najwyższą dbałością o szczegóły, doceniających indywidualne dokonania, a przede wszystkim dzielących tę samą pasję!

Poznaj naszą aktualną ofertę i zapisz się na trening już dziś:

MB_Witman_Jazda_testowa

Zarezerwuj jazdę testową. To możliwe.

Jazda testowa AMG

AMG Brand Center zapewnia profesjonalne wsparcie oraz inspirację niezbędną podczas zakupu samochodu Twoich marzeń. Nasi certyfikowani Doradcy Handlowi AMG i Product Experci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i będą wsparciem podczas całego procesu, od jazdy testowej, przez złożenia zamówienia, aż po wydanie i ewentualną dostawę pojazdu we wskazane miejsce.

Tylko w AMG Brand Center Gdańsk

AMG Performance Wear

Ekskluzywna kolekcja odzieży powstała z myślą o miłośnikach marki AMG. To połączenie zaawansowanych technologicznie tkanin z ręcznymi wykończeniami. Najwyższą jakość wykonania i optymalne odprowadzanie wilgoci, połączono z ekskluzywnym designem, ergonomicznym dopasowaniem i lekką konstrukcją. Kolekcja, opracowana przy współpracy z marką ASSOS, obejmuje jedenaście produktów sygnowanych logiem AMG. Każdy element z gamy AMG Performance Wear został wyprodukowany w celu zapewnienia użytkownikowi wygody przez cały czas, nawet na długich, wymagających trasach.

Co nowego w AMG Brand Center

Aktualności AMG

Trzymaj rękę na pulsie. Zobacz czym się zajmujemy i dowiedz się więcej o wydarzeniach ze świata AMG Brand Center Gdańsk. Dzięki nam bądź zawsze na bieżąco z nowościami.