Skip to content
Menu
Menu

Mercedes-Benz EQ

Witamy w świecie elektromobilności Mercedes-Benz Witman

Dlaczego technologia Plug-in Hybrid?

Powody, dla których warto wybrać technologię Plug-in Hybrid.

Nowa dynamika, wydajność i zasięg. Teraz dostępne z 0% wpłatą wstępną w Lease&Drive 1%. 

MB_Witman_EQ

Inteligentna wydajność i niskie zużycie

Hybrydy Plug-in łączą w sobie zalety dwóch światów: w mieście można jeździć w trybie całkowicie elektrycznym, podczas gdy na dłuższych trasach można skorzystać z zasięgu silnika spalinowego. Ogólnie są bardziej wydajne, ponieważ mogą odzyskiwać energię podczas hamowania.

Komfortowa dynamika jazdy

Silną stroną technologii hybrydowej jest jej wszechstronność i elastyczność. Łączy ona w sobie komfort samochodu elektrycznego – prawie bezgłośną i bezemisyjną jazdę elektryczną – z niezależną i zawsze dostępną mocą silnika spalinowego na długich trasach.

MB_Witman_EQ_1
MB_Witman_EQ_2

Wysoki zasięg

Inteligentny system zarządzania napędami w sposób autonomiczny wybiera idealne połączenie pracy silnika spalinowego z silnikiem elektrycznym w celu jak najefektywniejszego wykorzystania energii i zasięgu.

Baterie produkowane w Polsce

W 2020 roku do użytku została oddana nowa fabryka Mercedesa w Jaworze, która produkuje baterie elektryczne do modeli zarówno hybrydowych, jak i czysto elektrycznych.

MB_Witman_EQ_3

Odkryj zalety EQC online.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, liczy się bezpieczeństwo. Twoje, nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem.

Dlatego w tym trudnym czasie chcemy pozostać z Tobą w kontakcie – odpowiadać na wszystkie Twoje pytania i prośby, a także informować o naszych samochodach, usługach i ofertach. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nowe EQC obejrzysz zdalnie łącząc się z naszym zespołem za pomoca aplikacji WhatsApp. Zobacz jakie to proste i wygodne – bez wychodzenia z domu poznaj wszystkie zalety elektromobilności spod znaku Mercedes-Benz.

Aplikacja EQ Ready

Jesteś gotowy na elektromobilność?

Przekonaj się! Bezpłatna aplikacja na smartfony pokazuje, czy przesiadka do samochodu elektrycznego byłaby dla Ciebie praktyczna. Po prostu pobierz aplikację EQ Ready i przetestuj z własnym samochodem.

Jazda testowa

Wybierz interesujący Cię model listy a następnie kliknij „Dalej” w celu umówienia się na jazdę testową.

EQC

Elektryczność zawitała
do Mercedes-Benz Witman

EQC jest naszym pierwszym, w pełni elektrycznym pojazdem. Niezawodny na autostradach i poza nimi EQC to same korzyści – jazda wolna od emisji spalin, wygoda, funkcjonalne rozwiązania oraz jakość i bezpieczeństwo, jakie ma do zaoferowania Mercedes-Benz.