Skip to content
Menu
Menu


Przekonaj się na co stać legendarną „Gelendę” 
w jej naturalnym środowisku.

G-Class Experience w Graz – samym sercu ponadczasowej Klasy G, która w tym roku obchodzi 45-lecie.


Czym jest G-Class Experience?

Szkolenie G-Class Experience to unikalna propozycja dla fanów Klasy G. Przekonaj się o jej terenowym charakterze i doświadcz niesamowitych emocji, które zapewnia „Gelenda” nieprzerwanie od 45 lat.

Dzięki nowoczesnemu obiektowi „G-Class Experience Center” w austriackim Graz, uczestnicy będą mogli poznać możliwości terenowych Klasy G w ekstremalnych warunkach.  Indywidualna jazda na torze G63, błotne i leśne przeprawy, pokonywanie wzniesień o nachyleniu 100% czy brodzenie w wodzie to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na to prestiżowe szkolenie. Uczestnicy dodatkowo będą zwiedzać fabrykę Magna Steyr, gdzie do dziś produkowana jest G-Klasa, a wejść tam mogą jedynie uczestnicy G-Class Experience.

Zobacz jak może wyglądać Twoja przygoda podczas G-Class Experience. 


Uczestnicy podczas G-Class Experience spotkają się na specjalnie przygotowanych torach, aby zmierzyć się z m.in. z przeprawami terenowymi i leśnymi, zmiennymi warunkami na torze asfaltowym oraz z wzniesieniami i zjazdami o pochyłości 100%. Na koniec dnia uczestnicy wezmą udział w specjalnym module z Trenerem G-Class, czyli przejazdem pełnym emocji i adrenaliny, podczas którego Instruktorzy z Centrum Experience w Graz, odkryją ukryte możliwości Klasy G.

Uczestnicy szkolenia będąc na miejscu będą mogli również poznać limitowane i wyjątkowe edycje Klasy G, rzadko występujące na naszych ulicach oraz bliżej poznać tajniki legendarnej konstrukcji samochodu, który przetrwał lata. Na koniec poznają program indywidualizacji „G manufaktur”, dzięki któremu będą mogli skonfigurować niepowtarzalny egzemplarz „Gelendy”.


G jak Graz.

G-Class Experience Center mieści się niedaleko fabryki Klasy G, która zapewnia surowe warunki do testowania wszystkich odmian tego modelu. To miejsce przesiąknięte legendą Klasy G, który wśród pojazdów terenowych jest klasą samą dla siebie i przez 45 lat rynkowej kariery zapracował na miano prawdziwej ikony.

Przygotuj się na niezapomniany dzień pełen wrażań podczas G-Class Experience.

Szkolenie odbywa się w małych, kameralnych grupach i ma kompaktową, jednodniową formułę, w czasie której ponad 4 godziny zarezerwowano na jazdy. W tym czasie uczestnicy mają okazję wszechstronnie przetestować walory Klasy G – zarówno na asfalcie (próby torowe oraz na płycie poślizgowej) i w ramach specjalnych prób terenowych (błotne przeprawy, przemierzanie kamienistego szlaku oraz pokonywanie wzniesień).

 • Odbiór uczestników z hotelu Aiola Living (godz. 09:00).

 • Powitanie uczestników i omówienie planu dnia, podział na grupy.

 • Moduł #1: Tor asfaltowy / Przeprawy terenowe / Tor „G Rock".

 • Przerwa na lunch w "G Base".

 • ZWIEDZANIE FABRYKI G-KLASY (Magna Steyr).

 • Moduł #2: Tor asfaltowy / Przeprawy terenowe / Tor „G Rock".

 • Przerwa na kawę.

 • Moduł #3: Tor asfaltowy / Przeprawy terenowe / Tor „G Rock".

 • Moduł SPECJALNY: Jazda terenowa z trenerem G-CLASS

 • Zakończenie eventu i pożegnanie Uczestników.

 • Powrót do hotelu (godz. 17:30)


Z legendą w teren.

Zasiądź za kierownicą i poznaj możliwości Klasy G w zakresie wspinaczki na różnych nawierzchniach – aż po szczyt G Rock. Zafunduj Klasie G kąpiel błotną w lesie, nie mocząc przy tym stóp, pokonaj trasę Schöckl Trail i poznaj Klasę G w 30 stopniach – i nie chodzi tu o temperaturę zewnętrzną! Manewruj Klasą G po głębokiej wodzie i doświadcz czystej przyjemności z jazdy.

Pochyłości do 100%

Pochyłości do 100%

Przechyły osi

Przechyły osi

Nachylenie do 35°

Nachylenie do 35°

Dołącz do najszybszej rodziny na świecie!

585 emocji w ciągu sekundy.

Przełącz się na tryb on-road, wsiądź do Mercedesa-AMG G 63 i przekonaj się, jak to jest przyspieszać z mocą 585 KM i pokonywać zmienne warunki drogowe.

W module jazdy po torze dowiedzą się Państwo, jak manewrować Klasą G na mokrej płycie, w slalomie oraz jak hamować i wymijać w niebezpiecznych sytuacjach.

Zapisz się na G-Class Experience.

Jedyny taki event dedykowany Klasie G.

1. Termin wydarzenia:

Czwartek 09.05.2024

2. Przewidziana liczba uczestników podczas jednego eventu: 

12 miejsc + 3 osoby towarzyszące

3. Koszt udziału w G-Class Experience 2024 to: 

Uczestnik: 9530 PLN brutto
Osoba towarzysząca: 1200 PLN brutto – towarzyszy uczestnikowi w jazdach oraz korzysta ze wszystkich udogodnień w tym dniu (lunch, zwiedzanie fabryki, ubezpieczenie)

4.  Dojazd o miasta Graz:

Szkolenie odbywa się w Centrum Klasy G (G-Class Experience Center) w mieście Graz, do którego Uczestnicy docierają we własnym zakresie. Warto przyjechać do Graz dzień wcześniej. Miasto posiada również lotnisko i rekomendujemy dotarcie na miejsce drogą lotniczą, ze względu na oszczędność czasu i wygodę. Przykładowe trasa przelotu znajduje się TUTAJ (wylot z PL 08.05.24 – wylot z AUS 10.08.24).

5. Nocleg w mieście Graz:

Miasto posiada bogatą bazę noclegową. Rekomendujemy nocleg w sprawdzonym hotelu współpracującym z Centralą Klasy G – Hotel Aiola Living (https://aiolaliving.com/en/home/). Odpowiednio wcześniejsza rezerwacja gwarantuje bezpłatny transport w obie strony (hotel – Centrala G-Klasy – hotel / ok 20 km) . Zapraszamy do kontaktu z nami na 14 dni przed wyjazdem w razie chęci rezerwacji noclegu w hotelu Aiola Living.

6. Przebieg wydarzenia. 

Warto pojawić się minimum dzień przed wydarzeniem, aby wypocząć po podróży z Polski. Transport z hotelu w przypadku rezerwacji pokoi na 14 dni przed eventem w hotelu Aiola Living jest bezpłatny w obie strony. Jeśli rezerwacja odbędzie się 14 dni do eventu lub w innym hotelu wówczas uczestnicy muszą dojechać na własny koszt do Centrum Klasy G (ok 20 minut jazdy). 

G-Class Experience 09.05.2024. 

Gotowy do podjęcia wyzwania?

W przypadku pytań lub chęci zapisu skorzystaj z formularza lub napisz do nas na marketing@witman.mercedes-benz.pl.

Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego pod numerem 608 690 382

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Dołącz do nas w nowym sezonie 2024!

image0