Menu
Menu

Przygoda inna niż wszystkie.

Poznaj na co stać legendę motoryzacji  w jej naturalnym środowisku.

Zapisz się na G-Class Experience Day już dziś
i przekonaj się do czego zdolna jest Klasa G.

Liczba miejsca ograniczona.

O imprezie.

Czym jest G-Class Experience?

Szkolenie G-Class Experience Day w G-Class Experience Center to unikalna propozycja dla wszystkich fanów Klasy G, miłośników jazdy w terenie oraz entuzjastów motoryzacji w ogóle.

Pokonywaniu terenowych przeszkód towarzyszą emocje równie silne jak podczas jazdy sportowej – bo choć w terenie wszystko musi dziać się powoli, to jazda wymaga pełnego skupienia i najwyższej precyzji, a także zaufania maszynie, gdy wzgórze wydaje się zbyt strome, kamienie zbyt duże, a woda zbyt głęboka.

Zobacz jak może wyglądać Twoja przygoda podczas G-Class Experience Day. 


Uczestnicy podczas G-Class Experience Day spotkają się na specjalnie przygotowanych torach, aby zmierzyć się z m.in. z przeprawami terenowymi, przeprawami leśnymi, zmiennymi warunkami na torze asfaltowym oraz z wzniesieniami i zjazdami o pochyłości 100%. Na koniec dnia uczestnicy wezmą udział w tzw. Taxi Ride czyli przejazdem pełnym emocji i adrenaliny, podczas, którego Instruktorzy z Centrum Experience w Graz, odkryją ukryte możliwości Klasy G.

Uczestnicy szkolenia będąc na miejscu będą mogli również poznać limitowane i wyjątkowe edycje Klasy G, rzadko występujące na naszych ulicach oraz bliżej poznać tajniki legendarnej konstrukcji samochodu, który przetrwał lata. Na koniec uczestnicy poznają program indywidualizacji “G manufaktur”, dzięki któremu będą mogli skonfigurować praktycznie niepowtarzalny egzemplarz „Gelendy”.

G-Class Experience Center.

G jak Graz.

G-Class Experience Center mieści się niedaleko fabryki Klasy G, która zapewnia surowe warunki do testowania wszystkich odmian tego modelu. To miejsce przesiąknięte legendą Klasy G, który wśród pojazdów terenowych jest klasą samą dla siebie i przez ponad 40 lat rynkowej kariery zapracował na miano prawdziwej ikony.

Plan dnia.

Przygotuj się na niezapomniany dzień pełen wrażań podczas G-Class Experience.

Szkolenie odbywa się w małych, kameralnych grupach i ma kompaktową, jednodniową formułę, w czasie której ponad 4 godziny zarezerwowano na jazdy. W tym czasie uczestnicy mają okazję wszechstronnie przetestować walory Klasy G – zarówno na asfalcie (próby torowe oraz na płycie poślizgowej) i w ramach specjalnych prób terenowych (błotne przeprawy, przemierzanie kamienistego szlaku oraz pokonywanie wzniesień).

Prezentujemy plan dnia G-Klass Experience na 2021 rok.

 • Odbiór uczestników z hotelu Aiola Living (godz. 08:30).

 • Powitanie uczestników i omówienie planu dnia, podział na grupy.

 • Pierwszy przejazd: Próby torowe / Próby terenowe / Tor „G Rock".

 • Przerwa na lunch w "G Base".

 • Drugi przejazd: Próby torowe / Próby terenowe / Tor „G Rock”.

 • Przerwa na kawę.

 • Trzeci przejazd: Próby torowe / Próby terenowe / Tor „G Rock”.

 • Szybki przejazd typu "Taxi Ride" na trasie Iron Schöckl i Fast Forest.

 • Zakończenie eventu i pożegnanie Uczestników.

 • Powrót do hotelu (godz. 17:00)

G-Class Experience 2021.

Z legendą w teren.

Zasiądź za kierownicą i poznaj możliwości Klasy G w zakresie wspinaczki na różnych nawierzchniach – aż po szczyt G Rock. Zafunduj Klasie G kąpiel błotną w lesie, nie mocząc przy tym stóp, pokonaj trasę Schöckl Trail i poznaj Klasę G w 30 stopniach – i nie chodzi tu o temperaturę zewnętrzną! Manewruj Klasą G po głębokiej wodzie i doświadcz czystej przyjemności z jazdy.

Pochyłości do 100%

Pochyłości do 100%

Przechyły osi

Przechyły osi

Nachylenie do 35°

Nachylenie do 35°

Dołącz do najszybszej rodziny na świecie!

585 emocji w ciągu sekundy.

Przełącz się na tryb on-road, wsiądź do Mercedesa-AMG G 63 i przekonaj się, jak to jest przyspieszać z mocą 585 KM i pokonywać zmienne warunki drogowe.

W module jazdy po torze dowiedzą się Państwo, jak manewrować Klasą G na mokrej płycie, w slalomie oraz jak hamować i wymijać w niebezpiecznych sytuacjach.

Dowiedz się więcej.

Zapisz się na G-Class Experience Day.

Jedyny taki event dedykowany Klasie G.

5. Nocleg w mieście Graz:

Miasto posiada bogatą bazę noclegową. Rekomendujemy nocleg w hotelu współpracującym z Centralą Klasy G – Hotel Aiola Living (https://aiolaliving.com/en/home/). Zapraszamy do kontaktu z nami na 14 dni prze wyjazdem w razie chęci rezerwacji noclegu w hotelu Aiola Living. Polecamy również nocleg w sprawdzonym hotelu Grand Hotel Wiesler  (https://grandhotelwiesler.com/en/)

6. Jakie dokumenty będą potrzebne do przekroczenia granicy?  

Każdy uczestnik oraz osoba towarzysząca przyjeżdzająca do Austrii powinna przedstawić aktualny dokument w języku angielskim świadczący o szczepieniu przeciwko Covid-19, negatywny wynik badania w języku angielskim lub informację o przebycia infekcji wirusem SARS-CoV-2 w ciagu ostatnich 180 dni. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie MSZ.

7. Przebieg wydarzenia. 

Warto pojawić się minimum dzień przed wydarzeniem aby wypocząć po podróży i nacieszyć się miastem Graz. Transport z hotelu w przypadku rezerwacji pokoi na 14 dni przed eventem w hotelu Aiola Living jest bezpłatny w obie strony. Jeśli rezerwacja odbędzie się 14 dni do eventu lub w innym hotelu wówczas uczestnicy muszą dojechać na własny koszt do Centrum Klasy G (ok 20 minut jazdy). 

1. Termin wydarzenia:

Nowe terminy na sezon 2022 zostaną niedługo opublikowane!

2. Przewidziana liczba uczestników podczas jednego eventu: 

12 osób + 3 osoby towarzyszące (maksymalnie)

3. Koszt udziału w G-Class Experience Day 2021 to: 

5679 PLN brutto – uczestnik | 250 Euro (ok. 1150 PLN brutto) – osoba towarzysząca (nie zasiada za kierownicą ale uczestniczy w evencie w tym korzysta z gastronomii oraz ubezpieczenia na miejscu)* 

*Przykładowe ceny za rok 2021 i mogą być nieaktualne w sezonie 2022.

4.  Dojazd o miasta Graz:

Szkolenie odbywa się w Centrum Klasy G (G-Class Experience Center) w mieście Graz, do którego Uczestnicy docierają we własnym zakresie. Miasto posiada również lotnisko i rekomendujemy dotarcie na miejsce drogą lotniczą, ze względu na oszczędność czasu i wygodę. Przykładowe trasa przelotu znajduje się TUTAJ

Covid-19.

Bezpieczeństwo.

MB_Witman_bezpieczenstwo_ikona_1

Podwyższone standardy higieny:

 • Czyszczenie oraz dezynfekcja obiektu dwa razy dziennie
 • Dezynfekcja samochodów przed każdym nowym uczestnikiem
 • Środki do indywidualnej dezynfekcji zapewnione przez organizatora
noun_Mercedes G class_747065
MB_Witman_bezpieczenstwo_ikona_4

Zmniejszona liczba uczestników do 12 osób to jeszcze większe bezpieczeństwo oraz więcej czasu naszych trenerów dla uczestnika.

MB_Witman_bezpieczenstwo_ikona_2

Zapewnienie maseczek dla wszystkich uczestników.

MB_Witman_bezpieczenstwo_ikona_3

Tylko jeden uczestnik podczas jazdy w samochodzie.

G-Class Experience Day.

Gotowy do podjęcia wyzwania?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub napisz do nas bezpośrednio na marketing@witman.mercedes-benz.pl by nie przegapić G-Class Experience Day.

Dołącz do nas w nowym sezonie 2022!

image0

Mercedes-Benz Witman
AMG Brand Center Gdańsk

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów osobowych nowych i używanych, jak również w serwisie pojazdów osobowych i dostawczych.

Masz pytanie? Zostaw adres-email. Skontaktujemy się z Tobą.