Skip to content
Menu
Menu

Mercedes-Benz Witman

Oddani marce

Od 33 lat mamy zaszczyt pracować dla Ciebie pod szyldem jednej z najbardziej luksusowych marek na świecie. 3 wyjątkowe dekady pod znakiem Mercedes-Benz w gdańskiej Oliwie.

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami. 

MB_Witman_Historia_02

Droga do sukcesu

Od 33 lat mamy wielką przyjemność pracować dla Ciebie pod szyldem jednej z najbardziej luksusowych marek na świecie. 3 wyjątkowe dekady pod znakiem Mercedes-Benz w gdańskiej Oliwie. Dziękujemy Ci, że jesteś z nami. Ty i Twoi bliscy. Ze wzruszeniem patrzymy kiedy w Mercedes-Benz Witman pojawiają się Twoje dzieci. To następne pokolenia miłośników marki. Dla nas to ogromna radość i jedyna w swoim rodzaju nagroda za wykonywaną pracę.   

W 1991 roku oficjalnie staliśmy się Autoryzowaną Stacją Obsługi Pojazdów marki Mercedes-Benz. Wiedzieliśmy, że spełnimy standardy marki, ale mieliśmy jeszcze jeden, nadrzędny cel. Chcieliśmy, aby salon i serwis Mercedesa w Oliwie stał się dla Ciebie miejscem wyjątkowym. Takim, w którym poczujesz się komfortowo i szczególnie. Takim, w którym nie ma miejsca na kompromisy, a Ty jesteś po prostu najważniejszy.

Każdego dnia, chcąc pokazać Ci, że rodzina Mercedesa to Twoja rodzina, dokładamy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania. Jesteśmy z Tobą od momentu kiedy przekroczysz próg naszego salonu. Na wszystkich etapach Twojej niezapomnianej przygody z trójramienną gwiazdą chcemy być dla Ciebie wsparciem. Na tym jednak nie kończymy… Będąc dealerem Mercedes-Benz i Mercedes-AMG do perfekcji opanowaliśmy znajomość standardów obu marek. Wciąż się doskonalimy, ale możemy zapewnić Cię, że dążymy do perfekcji! Chcemy także pokazać Ci, że to co robimy, to nasza pasja.

Zapytasz: dlaczego „tylko” Mercedes?

To miłość do marki, styl życia i pełne oddanie. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie skupić się na Twoich potrzebach i być dla Ciebie pełnym wsparciem zarówno podczas wyboru Twojego samochodu jak i jego serwisowania.  Nasz zespół jest dla Ciebie przez 6 dni w tygodniu. Co w tym szczególnego? Nasz serwis pracuje od 6:00 do 22:00, a salon od 8:00 do 20:00. Pokusimy się o stwierdzenie, że jesteśmy najdłużej pracującym dealerem Mercedesa w Trójmieście, ale… także w Polsce. Tym samym dajemy Ci przestrzeń na wybór dogodnej dla Ciebie godziny kiedy planujesz u nas wizytę

Chcemy, abyś dobrze się z nami czuł. Jak w domu. Może właśnie dlatego bardzo często mówi się o nas, że jesteśmy firmą rodzinną. Wiele lat pracy i nawiązywanie relacji sprawiło, że masz swojego ulubionego doradcę handlowego, a my wiemy jaką pijesz kawę. Znamy Twoje potrzeby i jesteśmy w stanie pomóc Ci kiedy tego potrzebujesz. Tego nie dokona się w korporacyjnym wyścigu. Rodzinna firma ma jednak jeszcze jeden aspekt. Bardzo ważny. Cofnij się z nami do 2007 roku. Założyciel firmy, Włodzimierz Witman, oddaje stery swojej córce. Na czele Mercedes-Benz Witman staje odważna kobieta, która ciężką pracą, determinacją i pogonią za marzeniami pokazuje tym, którzy nie dowierzali, że dziewczyny mają moc. Od ponad 17 lat Prezesem Zarządu jest Olga Witman, która dzisiaj w swoim teamie ma prawie 100 równie dzielnych wojowników.

To, co niewątpliwie nas wyróżnia to upór i fakt, że nie lubimy zwalniać tempa. Chcąc zaskakiwać Cię i zachęcić do dalszej przygody z markami Mercedes-Benz i Mercedes-AMG w 2016 stanęliśmy przed wyzwaniem. Budowa nowego serwisu według najwyższych standardów Mercedes-Benz i Mercedes-AMG przy równoczesnym, niezaburzonym funkcjonowaniu ówczesnego obiektu. Brzmi nierealnie, ale… udało się. W 2019 roku mogliśmy oficjalnie zaprosić Cię do nowego salonu i serwisu Mercedes-Benz, ale przede wszystkim do piątego na świecie AMG Brand Center. 

Mieliśmy jeden cel. Stworzyć miejsce jakiego w Polsce nie było. Pragnęliśmy pokazać Ci markę AMG tak, jak nikt jeszcze tego nie zrobił. Chcieliśmy jednak zrobić coś jeszcze…. Naszym ulubionym hasłem jest „Join the world’s fastest family”. Mamy wielką nadzieję, że dołączyłeś już do najszybszej rodziny świata, a jeśli nie… Pozwól się porwać. Może zakochasz się tak jak my?  Jesteśmy dumni z tego, że możemy gościć Cię w miejscu pełnym motoryzacyjnej pasji. To wielka radość móc zabierać Cię do świata AMG, być z Tobą podczas konfiguracji Twojego wymarzonego samochodu czy móc spotkać się z Tobą podczas wizyty serwisowej.

Dziękujemy, że jesteś z nami. 

Do zobaczenia!

MB_Witman_Olga_Witman

Olga Witman – Prezes Zarządu Witman Sp. z o.o.