Skip to content
Menu
Menu

Nowa Klasa S.

Poczuj to co najważniejsze.

Najważniejsze zalety

Poczuj to, co najważniejsze.

Nowa Klasa S koncentruje się na tym, co najważniejsze: na wyjątkowych technologiach zapewniających komfort i bezpieczeństwo, na których można polegać. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, czy pasażerem z tyłu. Wyznaczająca trendy koncepcja obsługi MBUX w połączeniu z luksusowymi materiałami zapewnia niespotykane dotąd wrażenia z jazdy.

Wyznaczający trendy design.

Doskonała estetyka i luksusowe poczucie przestronności w idealnej harmonii: idiom wzornictwa zmysłowej czystości w najnowocześniejszej formie. Wydłużony widok z boku o doskonałych proporcjach i zlicowanych klamkach drzwi. Przód również emanuje stylem i charakterem, dzięki reflektorom DIGITAL LIGHT, natomiast tył podkreśla szerokość dwuczęściowymi lampami.

Maksymalny komfort.

Można bezpiecznie założyć, że za każdym razem, gdy wysiądziesz z nowej Klasy S, poczujesz się bardziej zrelaksowany niż przed wejściem. Dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji zwiększających komfort, nowa Klasa S spełnia niemal każde życzenie.

Bezpieczeństwo dzięki innowacjom.

Dzięki kompleksowemu wyposażeniu w szereg innowacyjnych systemów bezpieczeństwa i wspomagania, nowa Klasa S Limuzyna Mercedes-Benz może zapewnić odczuwalne odprężenie i wsparcie, pomagając jednocześnie uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Na przykład poprzez wszechstronne monitorowanie otoczenia pojazdu za pomocą nowego systemu PRE-SAFE® Plus.

Cyfrowy kokpit i MBUX nowej generacji.

Odkryj intuicyjne wrażenia z jazdy na najwyższym poziomie: duży wyświetlacz Head-up na przedniej szybie przenosi najnowszą technologię bezpośrednio w Twoje pole widzenia. Uzupełnieniem tej rozszerzonej rzeczywistości jest innowacyjny wyświetlacz kierowcy z ekranem 3D. Jeśli chodzi o obsługę, wybierz sterowanie głosowe lub centralny ekran dotykowy OLED. Tymczasem inteligentny system MBUX może z czasem lepiej Cię poznać i zostać proaktywnym partnerem – oczywiście jeśli sobie tego życzysz.

Broszura i cennik

Poznaj Klasę S.

Duża i luksusowa limuzyna, taka jak nowa Klasa S Mercedes-Benz, oferuje nie tylko maksymalny komfort, ale jej właściwości jezdne i dynamika również od dawna są na topie. Poznaj ją bliżej.

Oferta Mercedes-Benz Witman

Spełnij swoje marzenie o Klasie S.

Nowa Klasa S demonstruje Twoje wymagania w zakresie wydajności, osiągów i wszechstronności. W Mercedes-Benz Witman od lat specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom tego co najlepsze. Otwórz konfigurator i wybierz jedną z pięciu dostępnych wersji silnikowych, kilku linii nadwozia i niezliczonej ilości dodatków, które sprawią, że Twoja nowa Klasa S będzie w pełni spersonalizowana i dostosowana do Twoich potrzeb. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Bez wychodzenia z domu

Odkryj zalety nowej Klasy S online.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, liczy się bezpieczeństwo. Twoje, nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem.

Dlatego w tym trudnym czasie chcemy pozostać z Tobą w kontakcie – odpowiadać na wszystkie Twoje pytania i prośby, a także informować o naszych samochodach, usługach i ofertach. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nową Klasę S obejrzysz zdalnie łącząc się z naszym zespołem za pomoca aplikacji WhatsApp. Zobacz jakie to proste i wygodne – bez wychodzenia z domu doświadcz tego co najważniejsze w nowej Klasie S.

Mercedes-Maybach Klasa S

Luksus niezależności.

Nowy Mercedes-Maybach Klasa S na nowo definiuje najwyższy poziom luksusu.