Skip to content
Menu
Menu

Przedstawiamy nowość.

Nowa Klasa C.

Strefa komfortu, która pozwala poruszać się do przodu.

Postęp i bezpieczeństwo.

Nowa Klasa C jest stworzona dla Ciebie. Odkryj intuicyjną łączność przyszłości i unikalne technologie bezpieczeństwa, na których możesz zawsze polegać. Ciesz się komfortem na najwyższym poziomie i podróżuj zrelaksowany.

MB_Witman_C-Klasa-www-1

Prawdziwy relaks.

Nowa Klasa C prezentuje się tak pioniersko i komfortowo jak nigdy dotąd. Innowacyjne reflektory sprawiają, że w nocy jest niemal tak jasno jak w dzień, a każdy z foteli pozwala się odprężyć. Do tego system multimedialny MBUX z funkcją łączności i inteligentnymi asystentami podróży zapowiada nową erę intuicyjnej jazdy.

Komfort w każdym calu.

Wsiądź i zrelaksuj się. Przednie fotele z pakietem pamięci ustawień zapamiętują pozycję siedzącą, a tylne oferują najwyższy komfort siedzenia: pasażerowie na tylnych fotelach mają teraz jeszcze więcej miejsca na nogi. Nowa Klasa C Limuzyna to Twoja osobista strefa komfortu.

MB_Witman_C-Klasa-www-4
MB_Witman_C-Klasa-www-3

Inteligentna jazda.

Nowa generacja innowacyjnego systemu multimedialnego MBUX sprawia, że jazda nową Klasą C Limuzyna jest jeszcze bardziej intuicyjna. Inteligentne rozwiązania, takie jak rozszerzona rzeczywistość w usłudze nawigacji, pozwalają na łatwiejszą orientację w podróży.

Przyjemność z jazdy.

Oprócz pewniejszego trzymania się drogi, skrętna tylna oś zapewnia znacznie większą zwinność i lepszą zwrotność podczas parkowania, a wyświetlacz Head-up gwarantuje większą pewność siebie podczas jazdy, zamieniając przednią szybę w cyfrowy kokpit.

MB_Witman_C-Klasa-www-2

W doskonałej formie.

Nowa Klasa C wyróżnia się progresywnym designem i dynamicznymi proporcjami. Wejdź do nowoczesnej, luksusowej strefy komfortu i zrelaksuj się.

MB_Witman_C-Klasa-www-5

Zapisz się na jazdę testową.

Umów się na jazdę testową Nową Klasą C i odkryj strefę komfortu na najwyższym poziomie.

Formularz kontaktowy.

Dowiedz się więcej.

Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej na temat Nowej Klasy C.

Dołącz do Najszybszej Rodziny Świata!