Skip to content
Menu
Menu

Inwestycja w Twoje bezpieczeństwo.

Szkolenie Safety Experience: 30 maja, 1 czerwca oraz 27 lipca 

Mercedes-Benz Safety Experience to unikalna propozycja dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności prowadzenia samochodu, a przy okazji przetestować systemy bezpieczeństwa w bezpiecznych warunkach zamkniętego toru pod okiem certyfikowanych instruktorów. 

Czym jest szkolenie Safety Experience?

To program jednodniowego szkolenia obejmujący część teoretyczną i praktyczną na torze.

Szkolenie składa się z 5 modułów:

Moduł 1: Wykład teoretyczny – Omówienie przebiegu całego szkolenia. Szkolenie teoretyczne.

Moduł 2: Systemy bezpieczeństwa (ćwiczenia na torze) – Systemy czynne i bierne wpływające na bezpieczeństwo. Nadsterowność, podsterowność, balans środkiem ciężkości, technika skrętu, przewidywanie i unikanie zagrożeń na drodze, prawidłowa pozycja za kierownicą i wiele innych.

Moduł 3Hamowanie awaryjne (ćwiczenia na torze) – Techniki hamowania awaryjnego, nauka efektywnego skrętu awaryjnego, szosowego i manewrowego. Metody wczesnego wyboru drogi omijania przeszkody oraz powrotu na pożądany tor jazdy, kształtowanie prawidłowej reakcji ruchowej podczas omijania przeszkody połączonej z awaryjnym hamowaniem i wiele innych.

Moduł 4: Systemy jezdne (ćwiczenia na torze) – Ćwiczenia na płycie poślizgowej z szarpakiem, wprowadzanie auta w poślizg nadsterowny i podsterowny. Prawidłowe operowanie kierownicą oraz działania związane z gazem i hamulcem w trakcie poślizgu. Nauka opanowania poślizgów. Test systemów DRIVEPILOT, PRE-SAFE, PRE-SAFE PLUS i wiele innych.

Moduł 5: Digital Service – omówienie rozwiązań oraz oferty digital services, prezentacja rozwiązań oraz szkolenie z korzystania z aplikacji Mercedes Me, szkolenie i praktyczne wykorzystanie systemów pokładowych, prezentacja możliwości MBUXsystemy multimedialne systemy ładowania oraz aplikacje wsparcia EQ

MB_SE_20220825_055

Więcej niż szkolenie z bezpiecznej jazdy.

Szkolenie Mercedes-Benz Safety Experience to nie tylko szkolenie z doskonalenia jazdy ale także świetnie spędzony czas. Podczas zajęć nie brakuje bowiem adrenaliny i przyjemności z jazdy najnowszymi modelami Mercedesa. Szkolenie trwa cały dzień od godziny 9:15 do 17:00 i odbywa się na Torze Bednary. Lokalizacja Tor Bednary. 

hr

Miejsce szkolenia.

Tor Bednary Driving City.

Jeden z najlepszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Europie wyposażony w profesjonalne moduły szkoleniowe, m.in. nawadniane płyty poślizgowe, kurtyny wodne, specjalistyczny szarpak, unikalne na skalę europejską sztuczne wzniesienie wyposażone w mechaniczne przeszkody i nie tylko. 

 

                   Zeskanuj kod telefonem by uzyskać lokalizację 

Dowiedz się więcej!

1. Dlaczego warto wziąć udział w Safety Experience?

Dzięki szkoleniu uczestnik nie tylko udoskonali swoją technikę jazdy ale również wykształci odpowiednie zachowanie w sytuacji zagrożenia na drodze. A  wszystko to w kontrolowanych warunkach i pod okiem instruktorów.

2.  Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego kierowcy. Uczestnik nie musi być właścicielem samochodu marki Mercedes-Benz, aby wziąć udział w szkoleniu.

3. Czy można zakupić voucher na szkolenie?

Tak! Szkolenie to idealny pomysł na prezent. Na specjalne życzenie przygotowujemy voucher i wysyłamy na wskazany adres. 

4. Jaki jest koszt całodniowego szkolenia?

2460 PLN brutto. Wystawiamy FV

5. Kiedy odbywają się szkolenia:

30 maja, 1 czerwca oraz 27 lipca (na wszystkie terminy wypada po 6 wolnych miejsc).

DJI_0190

Zapisy:

W przypadku pytań lub chęci zapisu skorzystaj z formularza lub napisz do nas na marketing@witman.mercedes-benz.pl.

Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego pod numerem 608 690 382

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!