Skip to content
Menu
Menu

Czas na komfortowe spotkania.

Video Konsultacje

Odwiedź nas w salonie lub… skorzystaj z nowej funkcji i zobacz nasze nowe oraz używane samochody z dowolnego miejsca i w dogodnym Ciebie terminie.

Poznaj Video Konsultacje

Wszystkie nasze samochody w zasięgu ręki

Nowy wymiar wizyty w salonie jaki dodajemy z myślą o Tobie to możliwość połączenia się z każdego miejsca, w dogodnym dla Ciebie terminie w celu przybliżenia szczegółów wybranego auta z naszej aktualnej oferty Salonu Online lub oferty Samochodów Uzywanych Mercedes-Benz Certified. A wszystko wygodnie w Twoim telefonie lub komputerze, w wybranym przez Ciebie terminie. 

Jak to działa?

DSC_000227

1. Wybierz samochód

Sprawdź ofertę naszego Salonu Online lub ofertę Samochodów Używanych Mercedes-Benz Certified. Jeśli jesteś zainteresowany wybranym modelem to możesz go zobaczyć na żywo nie ruszając się z domu. Nasz Zespół odpowie na Twoje pytania łącząc się z Tobą bezpośrednio z salonu.

2. Wypełnij formularz

Wypełnij prosty formularz. Wybierz główny temat spotkania oraz preferowany termin. W polu „Twoja wiadomość” napisz nam krótko, którym modelem jesteś zainteresowany. Twoje zapytanie otrzyma nasz Specjalista, który potwierdzi wskazany termin lub zaproponuje inny. Oczekuj na kontakt mailowy.

DSC_00191
DSC_0014

3. Komfortowa wizyta

Otrzymasz link do Video Konsultacji. W wybranym terminie kliknij w link, aby spotkać się z naszym Doradcą Handlowym lub Product Expertem. Pokażemy Ci wybrane auto oraz wszystkie detale i ciekawe opcje wyposażenia, odpowiemy na Twoje pytania, a nawet na wspólnym ekranie skonfigurujemy nowe auto. 

4. Dodatkowe tematy

Dzięki Video Konsultacjom możemy również przejść przez proces konfiguracji nowego auta na jednym wspólnym ekranie, porozmawiać na temat finansowania na żywo oraz udzielić wskazówek i porad na temat wszystkich funkcji w Twoim aucie. 

DSC_0044
DSC_0026

Zapisz się na Video Konsultację już dziś

Wszystko czego potrzebujesz to od 10 minut do maksymalnie godziny, dobre połączenie internetowe i smartfon, tablet lub komputer. Kilka kliknięć – a podczas konsultacji na żywo poznasz swój wymarzony samochód w wybranym przez Ciebie terminie.

Wiele możliwości dzięki Video Konsultacjom

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia Doradcy Handlowego lub Product Experta?

W każdej chwili możemy:

  • zaprezentować pozostałe auta dostępne w salonie,
  • wspólnie przejść przez proces konfiguracji,
  • przejrzeć pełną ofertę Salonu Online i dobrać odpowiednie dla Ciebie auto,
  • omówić szczegóły otrzymanej oferty,
  • odpowiedzieć na pytania dotyczące finansowania,
  • porozmawiać o już zakupionym modelu i dostarczyć Ci informacji o wszystkich jego funkcjach.